Minecity

Opis forum


#1 2011-05-31 05:06:14

Somar

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 8
Punktów :   

Regulamin

Nie chcę robić ograniczeń, ale pewne standardy będzie trzeba utrzymać.

1. Nie wysyłamy od razu światów jak tylko coś wybudujemy. Najpierw tworzymy nowy temat w odpowiednim dziale i jeśli nasz projekt przejdzie, wtedy świat wysyłamy do mnie, po czym ja dodaję go na forum. W ten sposób unikniemy bałaganu i każdy kolejny update naszego świata będzie w jednym miejscu.

2. Tematy zakladamy jeśli zrobiliśmy coś ciekawego i przydatnego. Nie robimy tematu o tym, że posadziliśmy 2 kaktusy czy znisczyliśmy drzewo.

3. Budujemy co chcemy ale niech będą to budowlę nie obrażające ludzi. Oczywiście sam lubię jakiś czarny humor ale pamiętajcie bez przesady.

4. Staramy się nie powtarzać budowli. Pamiętajcie że budujemy co chcemy ale chyba nie chcemy mieć 100 jednakowych domów...

5. Możemy niszczyć tereny pod nasze budowlę jak również jakieś stare i nieładne budowle ale pamiętajcie, że Minecraft jest wielki i nie musicie niszczyć. Wystarczy się trochę oddalić.

6. Obowiązuje zakaz niszczenia tzw. "budowli epickich" Budowlą epicką może zostać praktycznie każda budowla. Wy decydujecie o tym w specjalnej sondzie. Budowli epickiej nikt nie ma prawa zniszczyć, może ją jedynie upiększyć/udekorować itp. Zniszczyć budowlę epicką można jedynie poprzez założenie nowego tematu w odpowiednim dziale.

7. Nie wolno niszczyć cudzych budowli w sekrecie. Kiedy nasze miasto się rozrośnie ktoś może próbować zniszczyć jakąś budowlę gdzieś w kącie, a potem dać save na forum. Na takich wymyśliłem jedną rzecz: W odpowiednim dziale będzie temat ze wszystkimi wersjami miasta. Więc jeśli ktoś coś zauważy to bez problemu to cofniemy, a samego dewastatora ukarzemy.

8. Niszczenie oznacza też zalewanie wodą/lawą czy dodawanie klocków które kompletnie psują budowlę.


Będę starał się jak najmniej ingerować w budowanie, sami będziecie osądzali czy użytkownik zasłóżył na karę, czy jednak można mu wybaczyć. Sami będziecie osądzać czy ktoś złamał regulamin czy lekko go nagiął. Może wybudujemy kiedyś w naszym mieście sąd i wybierzemy sędziów...adwokatów...

To ma być nasze wspólne miasto, nie chcę aby wszystko zależało ode mnie. Pamiętajcie że wszystko co zrobimy w mieście będzie też miało skutki na nas

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishundergroundcod.pun.pl www.ntsdnaruto.pun.pl www.lkt.pun.pl www.gazeta-gwiazda.pun.pl www.jebacmuszelki.pun.pl